Zařizujeme si bydlení

Gauč je to snad ještě hezký, tedy do jisté míry. Má však pár nevýhod. Nedá se na něm sedět, tím méně ležet, a musíte kvůli němu do obýváku oknem. Což je sice pro některé členy domácnosti legrační, zejména pro ty mladší a nejmladší, ale těm starším to činí jisté drobné potíže. Například právě dědovi se s berlemi na žebřík leze velmi špatně a již z něj několikrát upadl přímo na šišku. Naštěstí je to starý vojenský veterán a něco jej hned tak nepoloží.

Jenže ani to nejde dělat věčně, a tak se začne přemýšlet nad jiným sestavením nábytku. Vezme se papír a tužka a začne se malovat, kreslit a počítat a herdek, stejně je to k ničemu, protože to prostě nejde. V kuchyni mít vanu opravdu nemůžeme a děda svou postel na střeše také ne.

Moderní byt

Tak se s tou přestavbou sekne, papír s nákresy a výpočty se někam zahodí a celá akce se odloží na neurčito.

Jenže pak do toho klidu přichází s úsměve mladá maminka s tím, že je v očekávání a chaos nastává znova. Jenže opět bez výsledku. A tak je na konec povolán odborník na slovo vzatý. Ne není to soused od vedle, ani strýc, který má dokonce gymnázium. Ale skutečný a nefalšovaný architekt.

„Jak jste k němu přišli?“, ptají se závistiví sousedé, neb se to, nikdo neví jak mimo paní domu, rozneslo. Samozřejmě, že se s odpovědí dělají tajnosti, jako že je z rodiny a tak. Nikdo nechce prozradit, že stačilo obyčejné kliknutí myši na sousloví bytový architekt Praha a bylo to.

Modernípoko

Ano, tento zaměstnanec či zaměstnankyně firmy By Design s.r.o. je u vás na první návštěvě, protože musí vědět co a jak naživo. Aby mohl/a začít svou činnost a udělat cenový odhad, musí vidět do čeho to vlastně firma jde a co bude třeba dělat. Následně vás se vším seznámí, a dokonce může zpracovat i 3D vizualizaci, takže přesně uvidíte, co a jak bude vypadat. Tedy, mělo by, protože vy budete samozřejmě vždy mít poslední slovo.