Super úniková hra!

Slyšeli jste někdy o tom, co je to úniková místnost? Jedná se o zajímavou možnost, jak rozvíjet svou mysl, schopnosti, užít si trochu adrenalinu a především spoustu zábavy! Vypravte se vyzkoušet parádní únikovou hru, která se obvykle hraje v týmu, ideálně ve dvou až pěti osobách. V průběhu celé akce narazíte na nejrůznější hádanky, logické úkoly, přesmyčky a budete muset hledat různě ukrytá vodítka a nápovědy, které by vás měly dovést k odhalení klíče, pomocí kterého se dostanete ke klíči od dveří, případně ke kódu od zámku. Vaším nepřítelem ovšem nemusí být pouze nejrůznější úkoly, ale především čas – celá hra je totiž limitovaná někdy šedesáti minutami, jindy devadesáti, záleží na konkrétní hře.

odemkněte si

Kromě obecného rámce jsou tu také další důležité věci, jako živost hry, protože správného rozměru nabývá tato zábava v okamžiku, kdy je všechno jako doopravdy, ať už se jedná o detektivní téma nebo třeba o hororový námět, který umí překvapit.

Při hraní počítačových her si také můžete užít adrenalinu, ovšem v takové hře naživo zažijete úplně jiné pocity napětí, někdy naskočí až husí kůže a můžete se i pěkně leknout.

utečte z místnosti

Zahoďte za hlavu starosti všedního dne, vypusťte z mysli práci, školu, povinnosti a věnujte se chvilku světu fantazie a her. Pokud budete ve větším týmu, určitě se zde mohou projevit i vaše schopnosti se dohodnout, prosadit a především chuť vyhrát! Nemusíte jít jen jako parta přátel nebo kolegů, ačkoli je to zábava ideální právě na teambuilding. Vyrazte třeba s rodinkou, protože i děti starší deseti let si určitě hru užijí, zvlášť když jim se složitějšími hádankami poradíte. Neotřelá zábava je vždy vítaná, tak proč nezkusit něco nového a zajímavého – tento druh zábavy totiž najdete v mnoha městech a můžete vybírat nejen podle místa, ale také podle témat, která vás zajímají! Kromě detektivních témat existují i hry v podobě archeologie, Černobylu a mnohého dalšího.