Odškodné při autonehodách

Nejen v naší republice je téměř samozřejmostí, že je v rodině alespoň jeden řidič. Mnoho z nás řidičské průkazy vlastní a auto, či jiný dopravní prostředek, řídí buďto denně, nebo pouze rekreačně. Ať už spadáte do jakékoliv skupiny, pokud jste účastníkem provozu, měli byste znát veškeré dopravní předpisy. Hlavním důvodem je především předcházení autonehod, chybné určení přednosti, nepozornost, nebo příliš rychlá jízda, jsou jen příklady důvodů dopravních nehod. Značnou část odpovědnosti zaviněných autonehod nese také alkohol, drogy a nepochybně nepozornost, či úmyslná neohleduplnost. Za rok 2021 je na silnicích České republiky zaznamenalo přes 92 tisíc dopravních nehod, dá se tedy říci, že i sebemenší nehoda potká většinu řidičů.

autonehoda

Ač je toto číslo děsivé, musíme si uvědomit, že se nejedná pouze o kritické autonehody. Mnohem častěji se stávají drobné, lehké nehody, přičemž dochází spíše k vysoké finanční škodě, než-li újmě na zdraví. Avšak v obou těchto případech máte nárok na odškodnění. Při každé autonehodě, byť sebebanálnější, se vždy a za každých okolností určuje viník, ten má pak za povinnost uhradit nutné opravy a případné odškodnění. Ovšem málokterý řidič si uvědomuje, kdy a v jakých případech má na odškodnění právo. V tomto případě je zde pro Vás společnost poradnaodskodneni.cz, která Vám se vším poradí.

poradna

Ohledně konkrétních případů Vám mohou pomoci v oblasti odškodnění za bolestné po autonehodě, odškodnění za pracovní úraz a v neposlední řadě s odškodněním za ostatní úrazy. Abyste měli představu, co pro Vás může firma udělat, je zde pár příkladů již vyřešených případů. Mezi ně patří například odškodnění pro pozůstalé po dopravní nehodě, které činí tři a půl milionu korun. Dále také odškodnění po velmi těžké dopravní nehodě, které dosáhlo výše téměř devíti a půl milionu korun, nebo odškodnění po složité operaci kotníku, které se vyšplhalo do částky tři čtvrtě milionu korun. Jedná se o společnost se 14ti letou praxí, její úspěšnost činní až 98%, a mají za sebou již stovky vyřešených případů.