Reklamní deštníky

Člověk se musí přizpůsobit okolním vlivům, především přírodě. Nemůže si dovolit zůstat zavřený doma ve chvíli, kdy se mu ven z důvodu nepřízně počasí nechce. Máme jisté povinnosti, které nelze odložit. Jít do práce, zavést děti do školky či školy, navštívit lékaře, zajít do obchodu na nákup. To, že venku prší, na našich plánech nemůže nic změnit. Naštěstí známe způsob, kterým se dokážeme před deštěm ochránit.

deštník déšť

Reklamní deštníky nejsou jedním z těch dárků, které lidé odhodí do kouta a nikdy je nevyužijí. Deštník je užitečnou věcí, kterou potřebuje každý. Všimli jste si, kolik dní v roce prší nebo hustě sněží? Je jich nejspíš více, než byste předpokládali. Vláha se musí do země znovu vrátit, to je neodmyslitelný koloběh přírody. Proto bude vaše reklama lidem na očích pravidelně v průběhu celého roku. Zároveň na ni však nebudou kolemjdoucí imunní z důvodu jejího přesycení. Vaše reklamní logo bude dáváno na odiv okolnímu světu přesně tak často, aby zapůsobilo.

Zároveň se jedná o pozitivní reklamu i pro obdarované jedince. Vzpomenou si na vaši společnost vždy, když jim díky vám nebude pršet za krk. Jak jinak byste chtěli upoutat případné zájemce, motivovat své zaměstnance a podekovat svým klientům než tak, že je budete ochraňovat.

déšť deštník

Deštníky firma Promodárky vyrábí v různých barevných provedeních. Také si můžete zvolit druh deštníku. Někdo dává přednost skládacímu, který zbytečně nezabírá místo, někdo naopak elegantnímu holovému. Na deštník máte možnost natisknout logo vaší firmy a zajistit si tak dokonalou reklamu po celém okolí.

Reklamní deštník s potiskem vás zachrání při akcích, jakými jsou Vánoce či výročí založení firmy. Neexistuje žádný z vašich zaměstnanců nebo obchodních partnerů, který by ve svém životě nepoužíval deštník. Zároveň se hodí mít pár takových dárků schovaných ve skříni pro speciální příležitosti.