Čím oživit svatbu? Podívejte se na naše tipy!

Fotokoutek

Tato věc určitě potěší nejen ženicha s nevěstou, ale i všechny svatebčany. Získají tak krásnou vzpomínku na váš nejšťastnější den v životě. Dnes už u nás existuje spoustu firem, které fotokoutky zajišťují, včetně profesionálního fotografa. Ti většinou počítají i s tím, že mohou být objednání jako zábava na svatbu, a jsou vybaveni příslušnými doplňky, které zahrnují různé ozdoby, paruky, čepičky, vtipné nápisy a cedulky. Můžete pak z fotografií vystavit celé album, a dát je jako dárek svatebním hostům.

Kouzelník

Bavič

Bavič může být buď vrcholem večera, nebo velmi tenký led, na který se pouštíte. V tomto případě hodně záleží na složení vašich svatebčanů. Než se rozhodnete baviče objednat, uvědomte si, zda všichni přítomní mají smysl pro humor, a nebo jestli pro ně nemůže být vtipná zábava spíše urážlivá. Výběru baviče věnujte také hodně času a vyberte opravdového profesionála, u kterého většinou nehrozí, že jeho vtipy budou doprovázeny trapným tichem ze strany hostů. Na druhou stranu, pokud se výběr a jeho komediální vystoupení podaří, bude vaše svatba zřejmě nezapomenutelná.

Kouzelník

Možná si spojujete kouzelníka spíše s dětskými oslavami, ale proč by nemohl figurovat i na svatbě? Profesionální kouzelníci mají většinou svůj program připravený jak pro dětské, tak pro dospělé publikum. Uvidíte, že s tímto překvapením pro svatební hosty zazáříte. Kouzelníci většinou zapojují do svého vystoupení i publikum, což může být další příjemné zpestření. Pokud jste z Prahy či okolí, vyzkoušejte například kouzelníka Praha https://www.vaskouzelnik.cz/.

Ohňostroj

Ohňostroj

Tohle se vám možná nezdá jako příliš originální tip, ale za to je to ten, u kterého máte zaručený úspěch. Ohňostroj je skvělým zakončením svatebního dne. Světelná podívaná bývá ohromná a stvrzuje tak celou svatbu. Jen si dejte pozor, pokud se na svatbě chystáte mít přítomná zvířátka. Toto překvapení by se jim nemuselo vůbec líbit.