Krásný zahrada a dům

Vždycky jsem chtěla bydlet v nějakém krásném domě, kde je velká zahrada. Nyní jsem velká zahradnice a moc ráda pěstují zeleninu. U mámy mám pak ti ovocné stromy. Mám tam jabloně a hrušně. Mám moc ráda ovocné knedlíky. Takže jsem chtěla mít velký dům, kdy bude zahrada. Protože jsem celý život bydlela v bytě, tak jsem si řekla, že tohle bude změna, změna k lepšímu. Mám ráda změny k lepšímu. Když můžu mít něco lepšího a změnu, tak toho hned využiji. Využiji k tomu k mému prospěchu. A můj dům by měl být nějaký velký. Máme zahradu, ale je to jenom malá a je to na chatě. Chata je sice prima, ale nedá se tam bydlet celoročně. Na chatě bydlíme v létě, někdy taky na jaře anebo na podzim. Na chatě jsme vždycky, když je teplo. V zimě musíme být doma.

Kupujete dům či byt?

A byl to malý byt, kde jsem předtím žila s rodiči. Kde jsou jenom tři místnosti a jedna kuchyň. Myslím, že je to pro tříčlennou rodinu opravdu málo. Proto jsem taky chtěla v budoucnu bydlet v domě se zahradou. Vždyť na zahradě mohou běhat děti a zvířata. Taky jsem chtěla vždycky psa. A v bytě by asi trpěl. Chtěla jsem také velkého psa, takže potřebuji taky zahradu, kde se pes vyběhá.

Mám ráda velký prostor a lidi.

A navíc i pro děti je praktická zahrada. Myslím, že děti mají rádi zahradu, kde si můžou hrát a běhat. Navíc taky na zahradě se dá taky pěkně grilovat a odpočívat a relaxovat. Nicméně můj dům by byl taky velmi pěkný a opečovávaný. Mám ráda dekorace a podobné věci. A hlavně ty vánoční, takže celý dům bych si dala do pěkné dekorace vánočních ozdob a taky bych mohla mít konečně více květin. V bytě mít hodně květin nejde. Hlavně ne palmy. A proto bych si do svého velkého domu dala alespoň tři velké palmy. Mám moc ráda cykasy anebo banánovníky a ty v bytě být nemůžou. Takže budu ráda za velký prostor a velkou zahradu a velký dům. Bude to můj splněný sen.