Jak snadno a rychle stáhnout videa z Youtube?

Youtube zná bezpochyby každý, kdo zavítal někdy do světa internetu. Ten, kdo má rád komfort, tak si pořídí pravděpodobně Youtube premium, což je předplatné, které nese mnoho výhod sledování videí z této platformy. Jedná se hlavně o sledování videí bez rušení reklam, ale také si lze stáhnout jakékoliv video ve vaši určené kvalitě snadno a rychle. Nicméně kdo toto předplatné nevlastní, tak se zcela určitě setkal s momentem, kdy by si potřeboval stáhnout nějaké dané video pro různé účely. Například pokud jej chcete sledovat později bez potřeby internetového připojení.

Youtube

Pro lidi, kteří si z různých důvodů nechtějí předplatit Youtube premium, je tady skvělé řešení, tedy hlavně co se týče stahování videí. Tento takzvaný http://ceskatelevize.cz/porady/899472-takzvany-vecer-na-pridanou/downloader youtube“ videí je naprosto snadný a rychle tak stáhnete video, které chcete. Stačí si vybrat video, které chcete dostat do vašeho mobilu, tabletu nebo počítače, zkopírovat odkaz videa do konzole a můžete začít stahovat. Poté už můžete sledovat vámi vybrané video a sledovat jej nebo využít dle vaší potřeby.

Stahuj videa

Nejedná se samozřejmě jen o videa z webové stránky Youtube, tato stránka vám pomůže stáhnout jakékoliv video z různých sociálních sítí, jako je například twitter, tumblr, facebook, instagram, tiktok a mnoho dalších. Pokud máte zájem pouze o audio, například z videoklipu nebo nějakého podcastu, lze tak stáhnout mp3 verzi taktéž z různých stránek a sociálních sítích. Takže pro vášnivé posluchače jakékoliv hudby, je toto zcela jistě skvělá možnost jak zdarma poslouchat hudbu například ve vašem mobilu. Stažení takového audia z videa je stejně snadné jako stažení videa. Tedy stačí zkopírovat odkaz z dané stránky a daného videa, dát jej do konzole a můžete v poklidu stahovat a pak už jen poslouchat vaši oblíbenou hudbu. Spousta obsahu, které lze stáhnout zdarma, snadno a rychle z této webové stránky, takže neváhejte a vyzkoušejte.