I s nízkým příjmem můžete bez potíží splácet půjčku

Máte nízký příjem? Anebo si to o vás myslí alespoň banka? Potřebujete půjčku, kterou vám nikdo nechce dát? Pokud jste v žádném klasickém bankovním domě nepochodili, pak je dost pravděpodobné, že nyní na internetu zuřivě pátráte po možnostech hypotéky bez doložení příjmu, protože jste přesvědčeni o tom, že u takové hypotéky se po vašich příjmech nikdo ptát nebude. To je ovšem velký omyl.
Ať už se rozhodnete požádat o libovolný typ úvěru, tak byste měli počítat s tím, že každého poskytovatele bude zajímat, jaké máte příjmy.

investice

Ovšem nemusíte kvůli tomu hned zoufat, protože v přístupu ke zjištěným informacím se jednotliví poskytovatelé půjček dost liší. Jak k nízkému příjmu přistupují banky, už víte. Ovšem měli byste vědět také to, že bankovní domy mají ke všem klientům stejný přístup, takže výše příjmů, na který byste měli dosáhnout, je pro všechny žadatele o půjčku společná. A v tom je ten problém. Ve skutečnosti to tedy může být tak, že váš příjem je pro potřeby půjčky naprosto vyhovující, tím spíše, když se jedná o průměrný český plat.

mince

A tím více pro vás bude výhodné, když požádáte o půjčku u nebankovní společnosti. Ta se bude zajímat nejen o vaše příjmy, ale také o vaše výdaje, a když zjistí, že vám v měsíčním rozpočtu zbývá dost peněz na to, abyste z nich mohli splácet požadovanou půjčku, máte ji mít. Zároveň není podstatné, odkud vaše pravidelné příjmy plynou, může se tak jednat o váš plat, příjem z pronájmu anebo třeba o sociální dávky. Navíc ani opravdu nízký příjem nemusí vadit, pokud máte zároveň také nízké i výdaje. Vždy záleží hlavně na tom, kolik peněz vám zbude na splácení úvěru. A druhou podmínkou je, abyste se za tento úvěr zaručili nemovitostí. Pokud však žádnou vlastní nemovitost nemáte, postačí i to, když se za vás jako spoluručitel zaručí někdo další. Jak je tedy vidět, tak když se chce, řešení se vždycky najde.