Co dělat ve městě. když máte moc času

I když se to na první pohled nemusí zdát, v každém městě je spousta věcí, které můžete dělat. Některé zřejmé na první pohled, jiné méně. Každopádně všechny by Vás měli alespoň na chvíli zabavit, čas Vám rychleji uteče a můžete udělat i dobrý skutek.

Kavárna
V každém městě se dá najít nějaká pěkná kavárna. Ve větších městech i více, můžete strávit klidně celý den tím, že budete chodit z jedné do druhé a hledat tu nejlepší a nejhezčí. Vezměte si s sebou například hezkou knihu a o zábavu na dlouhou dobu máte postaráno.
městský shon

Second hand
Lidově řečeno sekáč, obchod s oblečením z druhé ruky. Můžete v nich strávit hodiny a hodiny hledáním těch pravých kousků přesně pro Vás. Navíc za nízkou cenu. Tyto obchody mají svou typickou atmosféru, která je mnoha lidem velice příjemná. Oblečení má příběh. Můžete se ponořit do obrovských hromad oblečení a na nic nemyslet.

Psí útulek
Zkuste si na internetu zjistit, zda se ve městě nachází psí útulek, nebo veterinární klinika s možností pobytu odchycených psů. Pokud ano, zavolejte tam a zeptejte se, jestli umožňují vycházky. Můžete si vybrat pejska a tomu poté věnovat tolik času, kolik jen budete chtít. Odměnou Vám bude upřímná láska čtyřnohých miláčků a také dobrý pocit, že děláte něco pro lepší svět.
sezení v kavárně

Domov důchodců
Podobně jako u psího útulku, můžete zajít i do domova důchodců. Lidé zde jsou často osamělí a uvítají každou společnost, kterou jim můžete nabídnout. Můžete je vzít ven, jen tak si s nimi povídat nebo si zahrát nějakou stolní hru. Třeba Vás to začne bavit a budete tam chodit pravidelně, kdo ví. Nebojte se, že by Vás odmítli, zaměstnanci jsou většinou rádi zas každou pomoc a ochotu spolupracovat.

Každé město nabízí jiné možnosti, můžete navštěvovat parky, knihovny, muzea, kina nebo kulturní akce. Další možností jsou přednášky, jejichž rozpis určitě najdete na oficiálních stránkách města, kromě jiných informací.