Chytrý rozvrh hodin do mobilu TimeTable++

Dnešní doba přímo vybízí k používání dotykových mobilů, které obsahují všemožné aplikace a funkce, které nám ulehčují život a přináší nové možnosti. Jednou z nich je aplikace do dotykových mobilů s Androidem TimeTable++. V podstatě se jedná o rozvrh hodin určený pro školáky základních, středních a vysokých škol. Tato aplikace přináší podrobný přehled všech hodin, přednášek nebo cvičení, které máme zapsané v rámci našeho studijního plánu.
muž, hodiny a kalendář
Přináší jednoduché, přehledné a rychlé zpracovaní. TimeTable++ má několik zobrazovacích režimů. Nejprve však musíme tyto informace do této aplikace vložit i se všemi podrobnostmi. Přitom musíme dbát na to, abychom na něco nezapomněli, proto je dobré vše ještě jednou pro jistotu zkontrolovat. Nakonec vše zapsané potvrdíme a tím i vložíme do našeho rozvrhu. Je možné vkládat i výuku, která probíhá nepravidelně, což je hlavně typické pro vysoké školy, kde může být některý předmět vyučován jen jednou za 14 dní čí jen v lichý týden. Tím však možnosti TimeTable++ nekončí. Dále je možné přesouvat předměty, udělat si záznam o odpadlých hodinách včetně jejich nahrazení nebo si nechat zobrazovat připomínku na výukové hodiny.
ikony zpátky do školy
Kliknutím na určitý předmět se vám rozbalí menu, kde si můžete detailně poznačit úkoly, termíny testů nebo si udělat poznámky. Tvůrci této aplikace neopomenuli na možnost sdílení a stačí tedy jen kliknout na pole Nástroje a dále pokračovat na pole Exportovat. Po kliknutí na pole Exportovat se vás aplikace zeptá, zda chcete rozvrh odeslat nebo uložit. Poté už nic nebrání tomu poslat rozvrh rodičům, spolužákům či přátelům.  TimeTable++ nabízí více widgetů, která je možno vložit na pozadí chytrého telefonu, což pomůže i těm největším zapomnětlivcům k osvěžení jejich paměti. Hodnocení této aplikace uživateli jsou velmi kladné a nyní představuje jednu z nejlepších aplikací pro udělání si vlastního rozvrhu. Studenti všech věkových kategorií v ní nacházejí všechny potřebné funkce. Používání TimeTable++ můžeme doporučit a zaručeně nebudete zklamaní, pokud patříte mezi milovníky chytrých aplikací.