Zatočte se svým starým tělem

Zdravý životní styl je za poslední roky natolik oblíbený, že se vyrojily desítky fitness trenérů a trenérek, kteří jednoduše využili této módy, zhubli, vypracovali se a teď se tím živí. Jejich pomoc můžete využít i vy. Trend fitness nepolevuje ani dnes, a naopak možná dokonce sílí. Být zdravý, v kondici a spokojený sám se sebou je klíčem ke spokojenému životu.

zdravá snídaně

Zvládne to každý
Jenže se nejdříve musí chtít. Hubnout a udržet si postavu je pro mnoho lidí těžké, protože se musí naučit dát svému životu nějaký řád. Cvičením jednou za měsíc a zdravým obědem jednou za týden opravdu nezhubnete, proto je třeba si pravidelně dělat čas na přípravu jídel, a je třeba si vymezit čas na pravidelné cvičení. A na tom právě touha řady lidí po novém těle ztroskotá.

Plánujte
Plánujete si rozvržení práce v zaměstnání. Plánujete si schůzky, plánujete si péči o domácnost. Plánujete si dokonce i vaření, tak proč si do všech těch plánů nezakomponovat i pohyb a zdravější jídlo? Nezdá se to, ale zdravá jídla jsou leckdy na přípravu velmi snadná a zaberou sotva pár minut. Na sociálních sítích najdete tisíce receptů, kteří jejich autoři nadšeně sdílí dál. Stačí si například namočit vločky do vody přes noc, polít troškou medu, nasypat do nich ovoce, a máte ráno velmi chutnou a zdravou snídani. Jen je potřeba přemýšlet a chtít.

cvičení jógy

Nejhůře se hubne lidem, kteří mají malé děti a žádné hlídání. I to jde ale vyřešit cvičením doma, když třeba děti spí. Mnoho žen takto cvičí, protože prostě nemají jinou možnost. Zkuste začít hledat způsoby, jak to dokázat. Když uvidíte, že centimetry mizí, nakopne vás to pokračovat, a uvidíte, že nakonec svou vysněnou postavu získáte. Nebude to ale hned – ani Řím nepostavili za den. Obrňte se trpělivostí a vytrvejte. Co je lepší, než zdravé a krásné tělo? Sdílejte své úspěchy s ostatními a uvidíte, kolik budete mít radosti z toho, že vaši snahu někdo ocení.