Trampolíny s ochrannou sítí

Dnešní trh nabízí opravdu široké množství různých druhů trampolín. V naší nabídce však naleznete pouze kvalitní a prověřené druhy. Dbáme na to, aby každá trampolína měla ochrannou síť. Tím se v podstatě kvalitní trampolíny vyznačují. Ochranná síť je bezpečnostním prvkem, abychom si jako rodiče mohli být jistí, že se našim dětem nic nestane. Když tam je, máme větší jistotu, že děti mohou bezhlavě dovádět a že se jim nic nestane. Nehrozí jim žádný pád, vypadnutí ze skákací plochy na zem, ani žádná jiná další rizika. Mnohdy děti totiž dovádějí a skáčou opravdu bezhlavě, nepřemýšlejí nebo vyskočí omylem hodně vysoko, a pak stačí okamžik a může se cokoliv špatného přihodit. Snažíme se těmto ošklivým pádům a nehodám zabránit a proto v naší nabídce najdete pouze produkty, které mají vždy ochrannou síť.
holčička na stromě.jpg

Výrobce

Mezi hlavního výrobce kvalitních trampolín patří GoodJump. Ovšem trh je opravdu bohatý a proto disponujeme také jinými výrobci. Pro nás jsou samozřejmostí kvalitní a bezproblémové produkty.
· Trampolíny se skládají z kvalitní skákací plochy. Jedná se o pevnou plachtu, která může mít nosnost například 180 kilogramů. Proto jsou trampolíny vhodné nejenom pro děti, ale také pro dospělé. Dalším prvkem jsou 4 bytelné nohy, skládané do tvaru písmene U. Žebřík v některých případech dodáváme zdarma. Podívat se můžete na typy, které doporučujeme, nebo u kterých je žebřík součástí balení. A v neposlední řadě se jedná o ochrannou síť, dostatečně vysokou, která zajišťuje veškeré bezpečí.
kluci v klobouku.jpg

Trampolína a její vlastnosti

Trampolíny mohou mít různé velikosti. Mezi nejmenší se řadí trampolína o průměru 244 cm, další jsou už trošku větší, například rozměr průměru 305 nebo 366 cm. Mezi největší patří průměr 400 cm. Tyto produkty jsou skvělou volbou, pokud chcete, aby se děti hýbaly a zároveň byly na čerstvém vzduchu. Děti si protáhnout svá tělíčka, prokrví si organismus a ještě se u toho dobře baví. Mohou pozvat kamarády a strávit odpoledne třeba s dětmi ze školy.