Bezpečné zábradlí


Myslím si, že když už si stavíte nový moderní dům, tak jistě budete také přemýšlet nad tím, jaké všechny módní doplňky budete mít na svém domku. A já jsem taková, že mám vždycky opravdu ráda, když mě to doma všechno k sobě ladí a pasuje to k sobě. A proto, když jsme se s přítelem rozhodli, že si postavíme opravdu krásný nový dům, takže dekoraci anebo interiér, ale také exteriér necháme vždy jenom na mě. A když se potom naše stavba blížila opravdu ke konci, tak jsem si řekla, že by to naše schodiště chtělo opravdu krásné zábradlí. Můj přítel byl ale proti.

Zábradlí se mi moc líbí.

Přítel mi řekl, že peníze za zábradlí dávat nebude, že prý je to úplně zbytečné. Prý si raději pořídíme něco jiného. Ale co? Co je na zábradlí na balkon špatného? Mě se naopak právě líbí a přijde mi to doma potom více útulnější. Nemohla jsem věřit vlastním uším. Jak může být zábradlí na balkon úplně zbytečné, když může zabránit například pádu? Řekla jsem si, že s tímhle absolutně souhlasit nebudu. Příteli jsem jasně řekla, že bych si zábradlí na balkon přála, a to hlavně už z praktických a bezpečnostních důvodů. Co kdybychom potom měli malé děti, které by potom z balkonu spadly?

Zábradlí jsem si přála.

Řekla jsem si, že tohle absolutně nepřipadá v úvahu a že zábradlí na balkon si samozřejmě pořídíme. Nakonec, když jsem tyto věci všechny příteli řekla, tak přítel nakonec obrátil. Společně jsme se tedy podívali na webové stránky kmkdesign.cz, kde je opravdu krásné zábradlí na balkon, které by se k nám hodilo. Vybrala jsem krásné zábradlí na balkon z přírodního materiálu, a to dřevo, protože já osobně dřevo mám opravdu hodně ráda. Chtěla jsem také právě nad vchodové dveře dřevěnou stříšku, takže jsem si řekla, že když už budeme mít jako doplněk venku dřevo, tak by se nám hodilo také dřevěné zábradlí na balkon. Byla jsem nadšená, když alespoň s tímhle můj přítel souhlasil, protože alespoň na něčem jsme se dohodli.