Cesta do daleka

Jen málo lidí necestuje rádo. Považuje cestu za to největší zlo z celé dovolené. Nu, není se co divit, například v letadle to musí být ukrutná nuda. Ostatními prostředky můžete alespoň koukat na ubíhající krajinu, ale v letadle tak maximálně do sedadla před vámi. I když si tam třeba můžete pustit nějaký film.

Pokud někdo cestuje rád i letecky a tento styl preferuje, jistě občas zanadává na cenu letenek do jednotlivých destinací. Není se co divit. Jenže ony stoupají ceny naprosto všeho, takže se není co divit, že i letecké společnosti zvyšují ceny letenek. Na to můžeme leda nadávat, ale prakticky s tím nic neuděláme. Skutečně ne?

letadlo ve vzduchu

Nakoupit letenky levně nebude přece zase tak velké umění. Jen se musí kapánek pátrat po různých serverech, což však zabere spoustu času. Ovšem existuje jiné řešení, které vám, jako cestujícím, spoustu času ušetří. A zde v tomto mini článečku vám zcela zadarmo tento trik prozradím.

Pokud jste již klikli na odkaz nahoře, tak asi tušíte oč jde. Pokud jste neklikli, tak to rychle udělejte, a to co uvidíte vás možná trochu zaskočí. Ale asi ne moc. Vidíte klasická políčka k vyplnění. Když tam napíšete odkud a kam, začne program, který je ve webu ukryt automaticky prohledávat všechny weby, kde se nabízejí letenky. Když je prohledá, ihned vám nabídne ty nejlevnější a vy jste ušetřili hodně času, protože zde trvá celý proces nejdéle do třiceti sekund. To je takový malý zázrak, že?

No, ano, je, protože sestavení programu, který to umí zcela jistě nebylo jednoduché, ale výsledek je k nezaplacení. Svědčí o tom časté použití.

Letadlo na nebi

Takže pokud budete zase chtít někam letět, zkuste se znovu nejprve podívat na tento web a klidně jej navštěvujte stále. Určitě to stojí za tu spoustu ušetřeného času, kdy byste to museli hledat sami na jednotlivých webech. A mně nezbývá, než vám popřát hezkou cestu ať už letíte kamkoli na tomto světě.